24 Saat içinde işlem garantisi....
BİLGİ
...
TECRÜBE
...
KALİTE
...
HIZ
=
KOÇDEMİR

Döviz Kurları :

     


İthalat: Firmanızın tüm gümrüklerden yapacağı ithalat, transit ve dahilde işleme, aktarma ve geçici ithalat vb. tüm gümrük işlemlerinin takip ve sonuçlandırılması firmamızın hizmetleri arasındadır.
İşlemlerinizin takibinde kullanılmak üzere, göndereceğiniz evrakların doğru ve tam olması, firmalarımız arasındaki evrak ve bilgi akılının tam yürütülmesini sağlamak işlemlerin seri bitirilmesi açısından önemle üzerinde durulması gereken bir husustur.
Gümrük mevzuatındaki, işlem ve uygulamalarla ilgili değişiklikler en kısa zamanda firmanıza bildirilerek, firmanızın olabilecek tüm değişikliklere hızla uyum göstermesi sağlanır.

 


İhracat:  Şirketimize bilgi verildiği anda, gerekli tüm evrak hazırlanarak ofisimizde mevcut Edi Otomasyon sistemiyle gümrük çıkış beyannameleri yazılarak tescil edilir.  Kamu kurum ve kuruluşları nezdinde İhracat ile ilgili evraklar onay ve takibi bizzat şirketimiz bünyesindeki elemanlarımız vasıtasıyla yapılmaktadır. İstenildiği takdirde yurtiçi ve uluslararası Kara ve Deniz taşıması,Charter Gemi Organizasyonları ve parsiyel  yükleme düzenlemeleri yapılarak ek çözümler sunmakta ve müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Gümrük mevzuatındaki işlem ve uygulamalar ile ilgili olası değişiklikler en kısa zamanda firmanıza bildirilir.

 
KOÇDEMİR      HİZMETLER      GALERİ       VEKALETNAME        LİNKLER       İLETİŞİM 
• kocdemirltd.Com © 2007 •